Antigoni Beach Hotel & Suites se nalazi na Sitoniji, na drugom prstu poluostrva Halkidikija, na udaljenost od 3km od živopisnog sela Agios Nikolaos.
Hotel je udaljen oko100 km od Soluna a samo 20 m od peščane plaže.
Ležaljke i sncobrani na plaži su uključeni u cenu. Moguće je iznajmiti peškire za plažu uz depozit.
Smeštaj: Ukupno ima 48 soba.
U sobama: klima uređaj, mini bar (uz doplatu na licu mesta), telefon, SAT TV, LCD, Wi-Fi internet, sef, kupatilo, tuš sa hidromasažerom u nekim sobama), fen, toaletni pribor, balkon/terasa.
Double Deluxe SV (~25 m2) različite spratnosti, pogled na more, francuski ležaj.
Junior Suite (~35 m2) Nalazi se u centralnoj zgradi u prizemlju. Dnevna soba i spavaća soba, kafe aparat Nespresso, veća terasa. Idealan apartman sa porodice sa decom.
Deluxe Suite (~50 m2) Nalazi se u na prvom spratu u centralnoj zgradi, pogled na more. Komforni salon, spavaća soba, veće kupatilo, pribor za kafu/čaj, kafe aparat Nespresso, đakuzi na terasi.
Executive Suites (~95 m2) Porodični apartmani, nalaze se na gornjem nivou. Dnevni boravak sa sofom na razvlačenje, mali kuhinjski kutak (kuvalo za vodu, kafe aparat Nespresso), 2 kupatila (jedno sa đakuzi kadom, drugo sa tušem), 2 odvojene spavaće sobe (francuski ležaj i 2 odvojena ležaja), balkon.
Sobe za nepušače.
Sadržaj: Recepcija, restoran, a la carte restoran, parking, sef, taverna, bazen sa delom za decu, ležaljke i suncobrani oko bazena, bar kraj bazena, prodavnica, lobi, WI FI internet besplatan u javnim delovima hotela, stoni tenis, odbojka na plaži. Uz doplatu se mogu koristiti usluge lekara, masaža, salona lepote, iznajmljivanje automobile.
Noćenje sa doručkom / Polupansion
1. dan Beograd – Sitonija– Smeštaj u hotel. Hotelske usluge prema programu. Noćenje.
2. do pretposlednji dan – Sitonija– Slobodno vreme za individualne aktivnosti.
Poslednji dan – Sitonija – Beograd – Napuštanje soba do 9 h. Kraj programa.
USLOVI PLAĆANJA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti , na dan uplate prema zvaničnom srednjem kursu NBS.
NAČIN PLAĆANJA: Prilikom rezervacije potrebno je uplatiti 30% od ukupne cene aranžmana, a preostali iznos do pune cene aranžmana, potrebno je uplatiti najkasnije 15 dana pre polaska na put. Za rezervacije napravljene neposredno pre putovanja, tj. u periodu kraćem od 15 dana pre početka usluge, plaćanje u celosti je obavezno izvršiti odmah, nakon potvrde rezervacije. U slučaju značajnih poremećaja na monetarnom tržištu, cena aranžmana podleže promeni.
Za hotele koji su na promotivnom programu (EARLY BOOKING), način plaćanja je sledeći:
Prilikom rezervacije potrebno je uplatiti 30% od ukupne cene aranžmana, a najkasnije u roku od 5 radnih dana.
Preostali iznos, do pune cene aranžmana 70%, potrebno je uplatiti najkasnije 15 dana pre početka aranžmana.