Daily Tour
7/10/14 noći
Gümbet Mahallesi, Dayılar Sk., 48400 Gümbet Bodrum/Bodrum/Muğla, Turkey
Turska
Sjajna pozicija u zalivu Gumbet. Udaljen je samo 3 km od centra Bodruma do kojeg se brzo stiže lokalnim dolmušima. Počeo je sa radom 1995. godine, ali je potpuno renoviran 2014. godine. Hotelski kompleks zauzima površinu od 13.200 m2. Neobično raznovrstan sadržaj za hotel te kategorizacije apsolutno ga izdvaja iz ponude i svaki odmor čini kvalitetnijim.
Smeštaj: Hotelski kompleks se sastoji od jedne 3-ospratne glavne zgrade koja raspolaže sa 83 hotelske sobe (30 m2, za maksimalno 3 osobe) i klub dela u kom se nalazi dvadeset 2-ospratnih i 3-ospratnih blokova i koji raspolaže sa 131 klub soba (27 m2, za maksimalno 3 osobe) i 60 dvosobnih klub porodičnih soba (38 m2, za maksimalno 4 osobe). Sve sobe imaju balkon ili terasu, klima uređaj (klub sobe – individualni, hotelske sobe – centralni), telefon, TV, sef, mini-bar (prazan), fen za sušenje kose.
Sadržaj: Osnovni restoran, a la carte restoran (internacionalni – besplatno jednom u toku boravka, uz rezervaciju), 5 barova, 4 spoljašnja bazena, 3 bazena za decu, 3 tobogana, jedan unutrašnji bazen, WiFi u lobiju hotela (besplatno), sauna, parno kupatilo, hamam, stoni tenis, pikado, teretana, animacije. Plaćaju se: masaže i tretmani u spa centru, doktor, sportovi na vodi, uvozna alkoholna pića, ceđeni sokovi, turska kafa.
Plaža: Hotel ima svoj deo na gradskoj peščano-šljunkovitoj plaži u Gumbetu. Ležaljke, suncobrani i peškiri su besplatni za goste hotela.
All Inclusive
Sastanak putnika na aerodromu “Nikola Tesla”, kod šaltera Organizatora putovanja, dva sata pre leta. Čarter let na relaciji Beograd – Bodrum. Tačno vreme polaska će biti potvrđeno 48h pre polaska na put.
- Čarter let na relaciji Beograd – Bodrum – Beograd;
- Aerodromske takse za čarter let u iznosu od 37.40 evra (21.42 evra ukupna taksa aerodroma Nikola Tesla i 15 evra aerodroma u Bodrumu, 0.98 evra naknada za unapređenje vazdušnog saobraćaja republike Srbije). Plaćanje se vrši u agenciji; Aerodromske takse nisu sastavni deo paket aranžmana, samim tim je i njihova promena dozvoljena do momenta polaska;
- Doplata za gorivo YQ taksa 20 evra po osobi, deca do 2 godine starosti ne plaćaju taksu. Iznos doplate za gorivo je podložan promeni do polaska na put;
- Na čarter letovima kompanije Air Serbia u cenu karte uračunat je isključivo jedan komad predatog prtljaga po osobi (težine do 23 kg) i jedan ručni prtljag po osobi težine do 8 kg, maksimalnih dimenzija 55x35x25 cm (DxŠxV). Svaki kilogram preko dozvoljene težine se naplaćuje pri čekiranju;
- Grupni transferi autobusom od aerodroma u Bodrumu do izabranog hotela, u odlasku i povratku;
- Hotelske usluge prema programu, od vremena ulaska u hotelske sobe do vremena njihovog napuštanja a u zavisnosti od hotelskih pravila (u najvećem broju hotela ulazak u sobe je posle 14:00h, a iste se poslednjeg dana boravka napuštaju najkasnije do 12:00h) ili od vremena leta aviona (u slučaju ranih jutarnjih ili kasnih večernjih letova putnici ne mogu tražiti umanjenje cene za eventualni obrok koji ne mogu da iskoriste u hotelu). Ukoliko je aranžmanom predviđen organizovani avio-prevoz, kao prvi i poslednji obrok računaju se oni koji budu posluženi u avionu, i smatra se da ti obroci zamenjuju hotelske obroke uobicajene za to doba dana. Takođe se ne može tražiti umanjenje cene ili refundacija za hotelske usluge koje nisu korišcene zbog fakultativnih izleta;
- Usluge vodiča i organizacije putovanja.
CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
- Međunarodno putno zdravstveno osiguranje;
- Individualne troškove putnika i fakultativne izlete.